Munkatársaink

egyetemi docens, tanszékvezető
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 210. szoba
Tel.: 305 7518
Fax: 305 7672
E-mail: Fail.Jozsef@kertk.szie.hu
 
Dr. Pénzes Béla
egyetemi tanár, a mezőgazdasági tudományok kandidátusa
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 202. szoba
Tel.: 305 7218
Fax: 305 7672
E-mail: Penzes.Bela@kertk.szie.hu
 
Dr. Haltrich Attila
egyetemi docens, a mezőgazdasági tudományok kandidátusa
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 219. szoba
Tel.: 305 7219
Fax: 305 7672
 
Dr. Markó Viktor
egyetemi docens, a mezőgazdasági tudományok kandidátusa
 
Elérhetősége:
A” épület, I. emelet, 120. szoba
Tel.: 305 7140
Fax: 305 7672
 
Dr. Vétek Gábor
egyetemi docens
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 210. szoba
Tel.: 305 7518
Fax: 305 7672
Dr. Szabó Árpád
egyetemi adjunktus
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 203. szoba
Tel.: 305 7677
Fax: 305 7672
E-mail: Szabo.Arpad@kertk.szie.hu
Dr. Radácsiné Hári Katalin
tanszéki mérnök
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 203. szoba
Tel.: 305 7672
Farkas Péter
tudományos segédmunkatárs
 
Elérhetősége:
"A" épület, I. emelet, 100. szoba
Tel.: 305 7689
Fax: 305 7672
"K" épület Rovarnevelő klímalabor:
Tel.: 305 7565
E-mail: Farkas.Peter@kertk.szie.hu
 
Schmidtka Zsuzsanna
administratortanszéki ügyintéző
 
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 202. szoba
Tel.: 305 7672
Fax: 305 7672
E-mail: Schmidtka.Zsuzsa@kertk.szie.hu
 
 
Varga Ákos
PhD hallgató

Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 202. szoba
Tel.: 305 7672
Fax: 305 7672
E-mail:

 
Tempfli Balázs
PhD hallgató

Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 202. szoba
Tel.: 305 7672
Fax: 305 7672
E-mail:

 
Papp Veronika
PhD hallgató

Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 202. szoba
Tel.: 305 7672
Fax: 305 7672
E-mail: Papp.Veronika@hallgato.szie.hu

Sojnóczki Annamária
PhD hallgató  
 
Elérhetősége:
"A" épület, I. emelet, 100. szoba
Tel.: 305 7689
Fax: 305 7672
"K" épület Rovarnevelő klímalabor:

Tel.: 305 7565

Oláh Richárd
PhD hallgató
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 203. szoba
Tel.: 305 7677

Fax: 305 7672
E-mail: Olah.Richard@hallgato.szie.hu

 
Mezőfi László
PhD hallgató
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 219. szoba
Tel.: 305 7219
Fax: 305 7672

E-mail: Mezofi.Laszlo@phd.uni-szie.hu

Korányi Dávid
PhD student
Elérhetősége:
"A" épület, II. emelet, 219. szoba
Tel.: 305 7219
Fax: 305 7672

E-mail: koranyidave@gmail.com

Wondimagegn Atilaw Woldemelak
PhD student
Elérhetősége:
"A" épület, I. emelet, 100. szoba
Tel.: 305 7689
Fax: 305 7672
 
magyar